Відбулося засідання Президії Громадської ради

Обговорення Кодексу етики депутата, питання використання поліетиленових пакетів на території міста та створення Клубу собаківників у місті – такі нагальні питання сьогодні були обговорені під час засідання Президії Громадської ради.

Гостинно засідання Президії, яке цього разу було розширеним – за участі голів комітетів самоорганізації населення,  прийняв Фастівський краєзнавчий музей. Серед запрошених на засідання гостей – секретар міської ради Сергій Ясінський.

Досить жвавим було обговорення Кодексу етики депутата міської ради (проект Кодексу дивіться тут: http://fastiv-rada.gov.ua/node/17113). Еммалія Піньковська надала певні рекомендації та порадила внести корективи, Юрій Гутевич наголосив, що Кодекс варто доповнити розділом «Конфлікт інтересів». Думку з даного приводу висловлювали і інші члени Громадської ради. Усі доповнення та рекомендації були зафіксовані та будуть враховані під час внесення змін до існуючого проекту.

Варто зазначити, що днями питання пройшло обговорення трьох депутатських комісій. Поки рекомендацій чи змін до Кодексу депутатами внесено не було.

Під час засідання детально обговорили питання використання пластикових одноразових пакетів на території міста. Члени Президії Громадської ради схвально поставилися до пропозиції рекомендувати торговим точкам обмежити використання такої упаковки та передбачити альтернативу – упаковку паперову. Та погодилися із необхідністю підготовки проекту такого рішення. Також позитивно сприйняли пропозицію створення Клубу собаківників та порадили звернутися до представників громади, які не один рік турбуються про братів наших менших, зокрема, до Тетяни Шевченко.

Членів Президії Голова Громадської ради Людмила Скурська ознайомила із проектом порядку денного найближчого засідання сесії міськради та розповіла про плани роботи Громадської ради на найближчий час.