Увага вакансії Управління освіти

Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

 –  Керівника Комунального закладу «Інклюзивно – ресурсний центр» Фастівської міської ради, який знаходиться за адресою: м.Фастів, вул. Івана Ступака 11.

 

Загальні  вимоги: громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища освіта на рівні спеціаліста або магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», стаж педагогічної роботи не менше п’яти років за фахом, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Заяви приймаються до 17:00 години08.06.2018 за адресою: 08500, м. Фастів, площа Соборна, 1, каб.107 понеділок-четвер з 8 до 17.00 години, п’ятниця з 8 до 16.00 години. Вихідні: субота, неділя.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

– копію паспорта громадянина України,

– письмову заяву про участь у конкурсі (додаток 1),

– резюме у довільній формі,

– мотиваційний лист;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками

присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня,

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних (додаток 2).

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається cекретарем конкурсної комісії Ігнатенко Н.О. (04565) 5-11-12, електронна адреса: fastiv_osvita107@ukr.net.

Конкурсний відбір проходить:

з 10.05.201р. по 08.06.201р.– подання претендентом на посаду керівника Комунального закладу «Інклюзивно – ресурсний центр» Фастівської міської ради.

У разі надіслання документів поштою, датою подання документів вважається дата, зазначена по поштовому штемпелі.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускаються, про що впродовж трьох днів їм повідомляється управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, не пізніше ніж протягом десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів письмово повідомляється управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради про прийняте рішення щодо їх кандидатур, а також про дату, місце та час проведення конкурсу.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ