Увага! Спливає термін подачі проектів для участі у конкурсі “Бюджет участі м. Фастова- 2019”

Поспішайте, Ви ще маєте час для того, щоб підготувати проект та взяти участь у конкурсі Бюджету участі м. Фастова.

Правила подачі проектів досить прості:
·         Сформуйте ідею, порахуйте бюджет.
·         Подайте проект з 01.03.2019 до 14.04.2019 на сайті Фастівської міської ради (рубрика «Громадський бюджет Фастова») або до управління економіки та міжнародного співробітництва, адмінбудинок рад, каб. 319 .
·         Заручіться підтримкою друзів та мешканців міста під час голосування — розкажіть про свій проект, активно поширте інформацію.
·         Голосування за проекти відбудеться з 01 вересня 2019 року.

Не потрібно бути членом громадської організації, щоб подати проект. Участь у конкурсі можуть брати усі бажаючі. Єдина вимога – досягнення автором проекту 14-річного віку.