Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

• 28.03.2019

27 березня міський голова Михайло Нетяжук разом із головним спеціалістом відділу звернень громадян Іриною Парієнко провели прийом громадян з особистих питань. Цього дня до приміщення адмінбудинку рад завітало чимало фастівчан, які піднімали найрізноманітніші питання.

Цікавилися фастівчани процедурами перевірки димо-вентиляційних каналів працівниками газового господарства та просили роз’яснити поетапно процедуру перереєстрації авто.

Фастівчанин вніс пропозицію створити на базі ЗОШ №7 військово-кадетського ліцею. Прозвучала ще одна пропозиція щодо використання приміщення школи: у спортивному залі казнівчанин має бажання облаштувати спортзал для проведення тренувань.

Мешканка будинку по вулиці Івана Ступака турбувалася про благоустрій території будинку, а також наголошувала на облаштуванні стічних труб. Голова будинкому одного із будинків по вулиці Л.Толстого просив провести капремонт будинку. Звернувся на прийом і голова будинкового комітету одного із будинків по вулиці Соборній. Він просив замінити вінка на сходових клітинах, а також наголошував на облаштуванні території прилеглого до будинку МАФу.

Мешканка Миронівського парку просила провести обрізку самосійних кущів по вулиці та вздовж залізничних колій. Члени одного із садових товариств міста просили посприяти у підведенні електропостачання до їх земельної ділянки.

Фастівчанка цікавилися питанням проходження практики у виконавчому комітеті Фастівської міськради.

Цікавили містян особисті питання. Зокрема, мова йшла про користування земельними ділянками, про отримання довідки про склад сім’ї, про отримання матеріальної допомоги та «чорнобильські кошти», про працевлаштування, про облаштування проходу між вулицями.

Всі відвідувачі отримали необхідні роз’яснення, по окремих питаннях керівники структурних підрозділів отримали доручення для подальшого опрацювання та вирішення.