ІІ турнір «Битви на Унаві» – відбувся

І дощ не став на заваді проведенню чергового турніру зі змішаних бойових мистецтв (ММА) «Битва на Унаві». По наповненості трибун СК «Машинобудівник» відчувалось, що ці змагання, які, без перебільшення, мають статус міжнародних, набувають популярності у Фастові. Втім, як і їх основа – панкратіон, який по-серйозному культивується у нашому місті.

Завдяки старанню організаторів боїв у клітці, які проходили при дієвій підтримці Фастівсьої міської ради та Федерації панкратіону України, захід перетворився у спортивне свято. Перед тим, як вболівальники змогли насолодитися змішаними єдиноборствами, в рамках турніру відбулися

змагання з футболу серед ветеранів міста та з баскетболу, в яких взяло участь 10 команд, в тому числі – 3 дівчачі, з різних міст Київщини.

Під час офіційного відкриття ІІ турніру «Битви на Унаві» було урочисто розгорнуто велике полотнище Державного Прапору України. А самі змагання, не зважаючи на примхи погоди,  проходили злагоджено й організовано, а спортсмени демонстрували професіоналізм у поєднанні з неабиякою жагою до перемоги. Яскраві поєдинки не давали приводу глядачам жалкувати за тим, що не залишились у негоду біля телевізорів. До того ж, спортивний настрій  та азарт підтримувало розігрування лотереї, де головним виграшем став велосипед. Щасливчики також отримали футболки с логотипом “Спортивна нація”, три абонементи у фітнес клуб “Енерджі” та сертифікати пейнтбольного клубу “Адреналін”.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ