Друге життя непотрібних речей

Сміття не завжди сміття! Непотрібним на перший погляд речам легко можна дати друге життя, рятуючи разом з тим планету від забруднень. Це чудово розуміють юні екологи міста. Тому сьогодні у Фастівському краєзнавчому музеї вони презентували виставку «Друге життя непотрібних речей», яка діятиму до 15 квітня (наполегливо радимо фастівчанам завітати на виставку)

Діти творчо підійшли до презентації і показали дорослим та своїм одноліткам, що із сміття можна робити креативні гарні речі. Які, до слова, ще не один рік можуть слугувати з користю. Були представлені вироби у різних номінаціях, а до участі у виставці долучилися вихованці різних гуртків.

  • Номінація «Обновка»: переможці Оксана Усик (Станція юних натуралістів), Анжеліка Якубовська (ЗОШ №7)
  • Номінація «А ви так не додумаєтесь!»: переможці Ніна Чекулаєва та Анастасія Луп’як (ЗОШ №5)
  • Номінація «Самий ніжний та прекрасний»: переможець Юлія Лось (Станція юних натуралістів)
  • Номінація «А Вам слабо?»: переможці Ніна Чекулаєва та Анастасія Луп’як (ЗОШ №5)
  • Номінація «Все в справу»: переможець Варвара Рудік (Станція юних натуралістів)
  • Номінація «Друге життя упаковки»: переможці Назар Сопяніченко (ЗОШ №12), Ірина Муравська (Станція юних натуралістів) та Лілія Кузьмич (Станція юних натуралістів)

Завітали на виставку представники освітньої галузі міста – Ірина Вдовенко, Марія Короленко та Вікторія Дзюба, еколог міста Наталія Кирсенко, педагоги шкіл та позашкільних закладів освіти, а також представники преси.

Чудову виставку організували колектив Фастівської станції юних натуралістів за підтримки Фастівського краєзнавчого музею.

     

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ